Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva italské delegace

31. 1. 2008

Návštěva italské delegace v ČR za účelem projednání podrobností vzájemné výměny proběhne  ve dnech 29.2. -1.3.

 

Informace naleznete zde . V tištěné podobě je obdrží každý žák na hodině.

 

Vážení rodiče,
     tímto bych Vás ráda informovala o připravovaném společném setkání našich dětí navštěvujících smyčcový orchestr Orecchie Grandi a Vás – rodičů s italskou delegací, které se uskuteční
v pátek 29.2.2008 od 16:00 hodin
 
v koncertním sále ZUŠ (viz „buchťáky“). Toto setkání bylo předem avizované již po skončení letošního Novoročního koncertu, kterého jste se téměř všichni osobně zúčastnili. Jenom pro úplnost dodávám, že italská delegace zde bude od 26.2. do 1.3. 
     Hlavním cílem této delegace bude především získání informace v jakých podmínkám budou italské děti v průběhu reciproční výměny pobývat. Naším úkolem je zejména představit nás – rodiče, kterým budou jejich děti na deset dní svěřeny. Z tohoto důvodu je nutné, abychom se v pátek 29.2. sešli opravdu pokud možno všichni!!! V případě, že by někdo měl vážný důvod a nemohl se této akce zúčastnit, dejte mi prosím vědět na tel. 777 322 187 (díky).
     Co se týče zajištění pohoštění na páteční odpoledne – tuto záležitost si vzala za svou Lenka Hubálková (777 946 591) a Vás všechny tímto prosím, abyste se jí na uvedené   telefonní číslo během tohoto víkendu ozvali a dohodli konkrétně co jmenovitě zajistíte (buchťák byl super – ale mohli bychom to sladké trošku eliminovat a nabídku lehce zpestřit J). Setkání nás rodičů by probíhalo v pátek 29.2. průběžně už od 15:30, abychom společně stačili vychytat případné „mouchy“ a stačili nachystat připravené dobroty. Italská delegace se připojí v 16 hodin.
 
….... a ještě stručné info k vlastní reciproční výměně :
Italské děti přijedou v pátek 25.4.2008 v odpoledních/podvečerních hodinách a budou u nás do neděle 4.5. / případně do pondělí 5.5. (toto zjistíme na společné schůzce 29.2.). Přikládám zatím „horkou jehlou“ ušitý harmonogram :
 
25.4. Pá                                                                                            příjezd + ubytování
 
26.4.  So        krátká společná zkouška      oběd (bude upřesněno)                společný odpolední program
 
27.4.  Ne      krátká společná zkouška            oběd (bude upřesněno)           společný odpolední program
28.4.  Po                    celodenní výlet do Prahy (jídlo na celý den zajistit s sebou)                    
V případě, že rodiče uvolní i naše děti ze školy – je možné je vzít rovněž – ponecháno na rozhodnutí rodičů. Prosíme o posílení pedagogického dozoru z našich řad.
 
29.4.  Út        společná zkouška                     oběd (jídelna)                          společný odpolední program
 
30.4.  St         společná zkouška                     oběd (jídelna)                          společný odpolední program
1.5.    Čt                    celodenní výlet do České ráje (jídlo na celý den zajistit s sebou)
Jedná se o státní svátek – naše děti se mohou výletu zúčastnit a opět prosíme o posílení Pedagogického dozoru z našich řad.
                                                                  
2.5.    Pá        společná zkouška                     oběd (jídelna)                          společný odpolední program
Během tohoto dne se pokusíme zajistit nahrání CD – v případě, že nahrávka proběhne dopoledne, bude odpolko společný program, pokud se toto nepodaří, odpoledne se bude pravd. natáčet.
 
3.5.    So        volno v rodinách                      oběd (v rodinách)                    závěrečný koncert ve SC RK
 
4.5.    Ne        - bude upřesněno podle toho kdy budou odjíždět
 
5.5.    Po        Budeme všichni držet palce dětem, které budou dělat přijímačky do talentové třídy J
 
Moc prosím – nelamentujte, neděste se, nevytáčejte hned naše čísla, abyste nás upozornili na desítky věcí a žádali odpovědi na desítky otázek, které se Vám právě teď honí hlavou. Znovu zdůrazňuji, že se jedná pouze o „nástřel“ a konečnou verzi budeme připravovat společně. Proto znovu všechny nejenom zvu, ale i prosím – přijďte 29.2. a podílejte se i Vy na přípravě !!!
 
Hezký víkend Vám všem a za týden nashle                                                                
Jana Formanová